Jak się przygotować na wielkie wyjście?

W życiu każdej kobiety zdarzają się sytuacje, w których zależy jej na szczególnie atrakcyjnym wyglądzie – wesele, własny ślub czy bal sylwestrowy – możliwości jest sporo. W takich przypadkach wiele pań nie zdaje się wyłącznie na siebie, lecz decyduje się na wizytę u kosmetyczki, by ta w sposób profesjonalny zajęła się ich wyglądem. W które zabiegi warto zainwestować chcąc wyglądać atrakcyjnie?

Najistotniejszą kwestią wydaje się być dokładne oczyszczenie twarzy. Wydaje się, że duża rzesza pań zapomina o tym, że dokładnie oczyszczona cera sprawia, że wygląda się promiennie i wyjątkowo atrakcyjnie. Każdy salon kosmetyczny w Lublinie ma w swojej ofercie (swiaturody.com/lublin,kosmetyczka,9.html) zabiegi, których zadaniem jest oczyszczenie skóry. Jednym z najpopularniejszych jest peeling kawitacyjny. Jest to zabieg zupełnie bezbolesny, w czasie którego skóra twarzy i dekoltu zostaje starannie oczyszczona przy pomocy ultradźwięków. Przed rozpoczęciem oczyszczania skóry konieczne jest jej zwilżenie, następnie kosmetyczka przechodzi do przesuwania po twarzy klientki specjalną szpatułką, dzięki której możliwe jest zrobienie dokładnego peelingu twarzy. Jakimi efektami można się cieszyć po zabiegu? Poza oczyszczoną skórą klientka może zauważyć spłycenie zmarszczek, głębokie nawilżenie, a także zredukowanie opuchlizny w okolicy oczu.

Kolejnym zabiegiem, na który chętnie decydują się panie przed wielkim wyjściem jest przedłużenie rzęs. Kosmetyczka zagęszcza rzęsy poprzez doklejenie do naturalnych włosków klientki rzęs sztucznych (do każdej rzęsy musi zostać doklejony jeden lub więcej włosków). Dzięki temu spojrzenie klientki nabiera głębi, dodatkowo przez kilka tygodni podczas wykonywania codziennego makijażu można pominąć malowanie rzęs. Kosmetyczki oferują przedłużanie metodą 1:1, 2:1, 3:1, ale także metodami objętościowymi, dzięki którym osiąga się efekt bardzo gęstego wachlarza rzęs.

Przy okazji wielkiego wyjścia wiele pań w ogóle rezygnuje z samodzielnego malowania się, woli bowiem zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistki, która wykona makijaż wieczorowy. Dzięki takiemu rozwiązaniu panie mogą mieć pewność, że ich make up utrzyma się na twarzy przez wiele godzin, a także że zostanie wykonany profesjonalnymi kosmetykami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>